Nakúpte u nás za 69 € a dopravu uhradíme my! 🤗

O nás

Ponúkame najširší výber kvalitného značkového oblečenia, obuvi a vybavenia v Slovenskej republike. V ponuke máme tovar renomovaných svetových značiek, ako sú Adidas, Nike, Puma, Reebok, Karrimor, Under Armour, Salomon, Converse, Crocs, New Balance, Piere Cardin, Everlast a mnohé ďalšie.  Kvalitný tovar  je prezentovaný za najnižšie ceny, tak aby sme zvýšili jeho dostupnosť pre Vás. V ponuke máme spravidla viac ako 50000 produktov. Príjemné nákupy sú pre nás spojené s príkladným prozákaznicky orientovaným servisom. Pokúšame sa posunúť predaj tohoto obchodného segmentu na vyššiu úroveň a to predovšetkým ponúknutím extraslužieb, ako sú možnosť poslať nákup ako darček v darčekovom balení (po predchádzajúcej platbe kartou, okamžitým bankovým prevodom, či klasickým bankovým prevodom), spojiť svoje objednávky, či využiť náš informačný servis dohľadávania veľkostí. Súčasťou našej ponuky je neustále skvalitňovanie našich informačných služieb k tovarom, veľkostiam, či k poskytovaniu iných relevantných informácií.  Našou snahou je naplniť Vaše potreby tak, aby Ste sa k nám radi vrátili a dali nám možnosť dokázať, že sa Vám nákup u nás naozaj vyplatí.

Prečo nakupovať u nás?

 • Predávame 100% originálny tovar. Nakupujeme výhradne od overeného dodávateľa v zahraničí, ktorý disponuje najväčším veľkoskladom v EU.
 • Overené zákazníkmi. Sme držiteľmi uznávaného certifikátu od cenového porovnávača heureka - "Overené zákazníkmi".
 • Sme výhradne slovenská spoločnosť. Celý proces realizácie objednávok plne podlieha právnym predpisom Slovenskej republiky. V prípade reklamácie, či pri vrátení tovaru (napr. ak Vám nesadne veľkosť) zasielate tovar vrámci SR, teda Vaše náklady sú nižšie.
 • Najnižšie možné ceny. Snažíme sa udržiavať ceny na najnižšej možnej úrovni (pri absolútnej väčšine produktov sme najlacnejší v SR). Čím väčší nákup u nás kúpite  tým väčšia bude Vaša úspora.
 • Príkladný prozákaznícky orientovaný servis. O celom priebehu objednávky Ste neustále informovaný, pri akejkoľvek zmene Vás okamžite kontaktujeme. Vždy informujeme zákazníka korektne.
 • Predĺžená lehota na vrátenie tovaru na 15 dní.  U nás môžete vrátiť všetok tovar, či iba časť nákupu až do 15 dní od jeho doručenia k Vám. Máte teda dostatok času, aby Ste si mohli tovar dobre vyskúšať a nehnali sa okamžite na poštu.
 • Peniaze vraciame okamžite. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar, či jeho časť, hneď ako tovar príde, vraciame platbu zaň. Na Vašom účte je platba do 1-2 pracovných dní.
 • Nie sme otravní. Nežiadame po Vás registráciu, ak sa pre ňu sami nerozhodnete. Neotravujeme Vás nevyžiadanými informačnými ani reklamnými ponukami, ak sa sami nerozhodnete, že o ne nemáte záujem.
 • U nás nakupujete bezpečne. Sme držiteľmi certifikátu od spoločnosti nakupujbezpecne.sk, s.r.o., ktorá spolupracuje so Slovenskou obchodnou inšpekciou a dôsledne preveruje, či a ako eshop dodržiava  všetky právne predpisy, ktoré jeho činnosť upravujú.  
 • Nákup tovaru nad 49.-  – doprava zdarma. Ak u nás nakúpite tovar, ktorého celková hodnota prekročí 49.- €, máte dopravu za kuriéra zdarma.
 • Vaše údaje sú u nás chránené. Eshop Sportiv všetky údaje svojich zákazníkov šifruje  a má udelený platný bezpečnostný certifikát SSL.
 • Nákup ako darček. U nás môžete požiadať o zabalenie Vášho nákupu do darčekového obalu a nechať ho doručiť inej osobe na inú adresu, pričom faktúru zašleme Vám. Služba je spoplatnená 5 € do váhy 5 kg. Pri väčších váhach naceňujeme darčekovú službu individuálne (väčšia spotreba darčekového obaľovacieho materiálu a celkovo trošku vyššie náklady), nejde však o žiadne dramatické navýšenie.
 • 3 bezplatné možnosti platby. Zaplatiť za tovar nemusíte iba dobierkou ale ponúkame 3 možnosti bezplatnej platby – platbu kartou, ktorá je spracovávaná platobnou bránou okamžite, platbu okamžitým bankovým prevodom (po prepojení do Vašej banky cez platobnú bránu, za Vás vyplní všetky potrebné údaje systém a platbu stačí potvrdiť) a platbu klasickým bankovým prevodom. Pri platbe bankovým prevodom, čakáme až banka pripíše platbu na náš účet a celý proces realizácie sa tým spravidla predĺži o 1 pracovný deň – preto odporúčame platiť kartou, prípadne okamžitým bankovým prevodom, kde k takémuto zdržaniu nedochádza.

Čo u nás nájdete vždy? Zľavy, akcie, výpredaje a pri absolútnej väčšine produktov najnižšie ceny a maximálnu ústretovosť!

Naša ponuka je veľmi variabilná a rýchlo sa meniaca, tovar sa vypredáva veľmi rýchlo. Preto ak vidíte tovar, ktorý sa Vám naozaj páči, je dostupná Vaša veľkosť a cena je veľmi dobrá - váhať naozaj netreba - ďalší deň už produkt dostupný byť nemusí, prípadne jeho cena môže rapídne vzrásť.


Výrobcovia

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON