Veľkostné tabuľky značky Karrimor - Veľkosti Karrimor od výrobcu

Návod ako správne vybrať športové oblečenie a obuv pri značke Karrimor. Značka Karrimor je svetovoetablovanou britskou značkou, ktorá ponúka športové oblečenie a športovú obuv vysokej kvality s výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Veľkostné tabuľky značky Nike - Veľkosti Nike od výrobcu

Značku Nike nie je potrebné špeciálne predstavovať. Uvádzané veľkostné tabuľky sú priamo od výrobcu a teda ich možno považovať za najpresnejšie, aké je vôbec možné prezentovať.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY ADIDAS - Pánske a Dámske - Veľkosti adidas od výrobcu

Prezentované veľkostné tabuľky sú získané priamo zo stránky výrobcu a sú špeciálne upravené pre lepšie porovnávanie Vašej aktuálnej veľkosti s veľkosťami oblečenia a obuvi. Vždy odporúčame zmerať svoje aktuálne miery.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY ADIDAS - Detské oblečenie a obuv - Veľkosti adidas detské od výrobcu

V tomto prehľade ponúkame všetky dostupné informácie pre správny výber detského oblečenia a obuvi značky adidas. U väčších detí (5-15 rokov) ponúkame osobitne veľkosti pre dievčatá a pre chlapcov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Soulcal - Veľkosti Soulcal od výrobcu

Značka SoulCal je celosvetovo známou americkou značkou. Známa je predovšetkým vysokou kvalitou použitých materiálov, kvalitným spracovaním a mimoriane príťažlivým dizajnom.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Firetrap - Veľkosti Firetrap od výrobcu

Značka Firetrap vznikla v roku 1993 vo Veľkej Británii. Nesie v sebe nekompromisnosť a buričský až rebelský štýl v kombinácii s ležérnosťou a originalitou. Je to značka, ktorá hovorí som Londýnčan, som svetobežník a som sám sebou.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY gelert - Veľkosti gelert od výrobcu

Značka Gelert vznikla v roku 1975 v severnom Walese. Je to typická outdoorova značka, ktorá sa prezentuje vysokou kvalitou použitých materiálov a technického prevedenia. Turistika v oblečení a obuvi Gelert je zážitkom pre všetky generácie.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Puma - Veľkosti Puma od výrobcu

Puma je jednou z najznámejších svetových značiek športového oblečenia a obuvi. Už viac ako 65 rokov vyrába kvalitu a dizajn, ktorý je nadčasový. Veľkosti značky Puma, ktoré prezentujeme v nasledujúcom prehľade, pochádzajú priamo od výrobcu.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Everlast - Veľkosti Everlast od výrobcu

Americká značka Everlast začínala ako typická boxerská značka športového oblečenia, obuvi a vybavenia. Neskôr sa stala značkou pre milovníkov bojových športov a to nie len pre športovcov ale i pre fanúšikov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Lonsdale - Veľkosti Lonsdale od výrobcu

Lonsdale je britská značka športového oblečenia s bohatou históriou. Jej výrobky nosili už Muhammad Alli, Mike Tyson, Paul McCartney a mnohí iní športovci, známi herci, či umelci. Lonsdale - to je štýl, dravosť a kvalita.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Golddigga - Veľkosti golddigga priamo od výrobcu

Golddigga ja britská značka orientovaná predovšetkým na dámy. V oblasti dámskej módy sa stala celosvetovo známou. V posledných rokoch však začala vyrábať aj pánske oblečenie a obuv. Golddiga je trendová a výrazne ovplyvnená módou celebrít.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Under armour - Veľkosti under od výrobcu

Značku Under Armour už v súčasnosti nie je potrebné predstavovať ani na Slovensku. Patrí medzi najvýznamnejšie svetové značky športového oblečenia. Prezentuje sa mimoriadnou kvalitou a výnimočnými odevnými technológiami.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY DIESEL - Veľkosti diesel od výrobcu

Diesel je talianska značka, ktorá prezentuje športové oblečenie vysokej kvality, elegatného ale športového ducha. Svetovú značku z nej urobili najmä jej mimoriadne kolekcie džínsov, voľnočasového oblečenia a doplnkov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Slazenger - Veľkosti slazenger priamo od výrobcu

Anglická značka Slazenger bola založená v roku 1881 - patrí preto medzi najstaršie športové značky sveta. Prioritne sa venovala športovému vybaveniu určenému pre kriket, golf a tenis. Dnes je orientovaná najmä na tvorbu športovej módy.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY NO fear - Veľkosti no fear od výrobcu

No Fear je americká lifestylová značka založený v roku 1971. V súčasnosti je značka obľúbená medzi nezávislými ľuďmi, ktorí prezentujú svoju originalitu a výnimočnosť. NO FEAR – ŽIADNY STRACH – je prezentáciou životného postoja a životného štýlu.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Reebok - Veľkosti reebok priamo od výrobcu

Reebok ja americká značka športového oblečenia a obuvi s pôvodom vo Veľkej Británii, kde vznikla už v r. 1895. Zameriava sa najmä na fitness oblečenie a obuv, ale svetovo prerazila aj v oblasti hokejového vybavenia a podpory vybraných športov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY New Balance - Veľkosti New Balance priamo od výrobcu

Americká značka New Balance je na trhu už viac ako 110 rokov. Jej moto: „Zrodený pre pohyb“ plne charakterizuje jej hlavné zameranie. Sú orientovaní najmä na vývin a výrobu športovej a predovšetkým bežeckej obuvi.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Converse - Veľkosti Converse priamo od výrobcu

Converse je americká značka, ktorej pôvod siaha až do r. 1908. Najznámejšia je v súčasnosti výrobou voľnočasovoých ležerných tenisiek a športového oblečenia pre mladých nezávislých ľudí. V obuvi, či v oblečení značky Converse – Ste hviezdou navždy.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY SOVIET - Veľkosti SOVIET priamo od výrobcu

Značka Soviet vznikla v roku 1990 v Taliansku a pomerne rýchlo sa vypracovala na jednu z naznámejších svetových módnych značiek. Typické logo s päťcípou červenou hviezdou naznačuje zrod značky v súvislosti s rozpadom Sovietskeho zväzu.

James & Nicholson

Veľkostné tabuľky James & Nicholson

Veľkostná tabuľka pánskej bundy

Pánska bunda PROMODORO a jej veľkostná tabuľka

DOPRAVA ZDARMA nad 49€