Nakúpte u nás za 69 € a dopravu uhradíme my! 🤗

Tričko, ktoré nezapácha? Under Armour!


Áno existuje. Tričká značky Under Armour sú v tomto iné. Nielenže sú to funkčné tričká nabité najnovšími odevnými technológiami. Medzi najznámejšie patria nasledovné:

Coldgear - umožňuje odvádzať pot od tela, čím pomáha zlepšiť cirkuláciu telesného tepla - udžuje športovca zahriateho, pritom ho však nezaťažuje.

Allseasongear - predstavuje vzdušný materiál, ktorý sa prispôsobuje meniacim sa podmienkam a pomáha  regulovať telesnú teplotu.

Heatgear - ide o priedušný materiál odvádzajúci pot, materiál priľne k povrrchu tela ako tzv. druhá koža.

Kompresia  - zlepšuje výkon, púšťa energiu do svalov, čím robí telo silnejším. Súčasne znižuje vibrácie svalov a tým aj ich únavu – a teda zvyšuje výkon. Zlepšuje vnímanie jednotlivých častí tela v priestore. Urýchľuje regeneráciu svalov a vytvára vhodné prostredie okolo svalov pre zlepšenie obehového systému. Pri vysokej záťaži znižuje opúchanie a bolesť.

Strategická ventilácia  - Strategicky umiestnené prieduchy v miestach,  kde telo nejviac uvolňuje prebytočné teplo (výbroné do veľkých horúčav)

Štvorsmerová pružnosť – pružnosť do všetkých strán zlepšuje pohyblivosť a urýchľuje schnutie

A mnohé ďalšie technológie , napr.  UPF -  ultrafialová ochrana, MPZ - štandardizované ochranné zóny, 360° viditelnost, vetru odolné, flatlockové švy - špeciáne švy, ktoré sú hladké a nedráždia pokožku.

Ale čo je skutočne unikátne?  Technológia Anti-odor zabraňuje rastu a množeniu bakterií,  ktoré spôsobujú zápach.  Vy tak zostanete voňaví a svieži aj po najväčšom športovom výkone.

Pozor však na starostlivosť !

Tričko nabité technológiami vyžaduje trošičku inú starostlivosť ako bežné tričká. Takéto tričká sa perú iba na 30oC s veľmi malým množstvom pracieho gélu (príp. aj bez neho) a zásadne bez aviváže. Aviváž je najväčší "zabiják" technológie Anti-odor. Iným odevným technológia aviváž, však nevadí.


O Under Armour

Značka Under Armour vznikla v roku 1996 v Marylande (USA). Založil ju Kevin Plank – bývalý kapitán futbalového tímu univerzity v Marylande. Na americkom trhu značka prerazila v roku 1997, kedy značka prezentovala technológiu HeatGear®, za ktorou nasledovali technológie ColdGear® a AllSeasonGear®. Od roku 1998 patrí medzí najznámejšie športové značky sveta, aj keď na Slovensku je ešte pomerne málo známa. 


Výrobcovia

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON