Nakúpte u nás za 69 € a dopravu uhradíme my! 🤗

Si mladý, inteligentný a cool? Skús tričko typu CHARAKTER!

Je to také jednoduché. Väčšina mladých, inteligetných mužov si myslí, že nosiť sa má iba značkové tričko, či iné značkové oblečenie. Čím väčšie logo tým lepšie, nech vidia všetci, že ja na to mám... Skutočne sa chceš zaradiť do masy bez vlastného názoru vo svete, kde chce byť každý osobitý? Je toto cesta ako ukázať, že si vtipný, zábavný a máš svoj vlastný štýl?

Myslíme si, že nie. Ak chceš ukázať, že si iný, obleč sa podľa toho. Ako je dobre známe oblečenie ovplyvňuje aj náladu nositeľa a prezentuje jeho osobnosť. Oblečením môžeš prezentovať, že si sebavedomý, jedinečný a stojí za to ťa spoznať.

A nemusí to byť ani drahé. Aj dámy osloví viac sebavedomý muž, ktorý si oblečie tričko napr. s podobizňou kapitána americu, najmä teraz keď byť kapitánom ja také zábavné☺.

A čo takto tričko ala Superman. Ktorá žena, by nechcela poznať Supermana? A možností konverzácie sú tam mraky – chceš zistiť aký super som?

Ani fanúšikovia Star wars neprídu skrátka. Aj pre nich dnes existujú tričká. Tričkom môžeš preajviť názor, náladu, postoj ale i prezentovať svoju jedinečnosť. Neboj sa toho a predveď sa!


Výrobcovia

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON