Aktuálne oznamy!

Technológie tričiek adidas alebo čo je nové vo svete ADIDAS!

Aké najčastejšie technológie sa používajú v tričkách adidas? Prinášame Vám výber tých najfrekventovanejších a poukážeme na ich význam. Je len na Vás, čo je pre Vás prioritou. Netreba zabúdať na to, že čo sa dobre nosí vtom sa človek aj dobre cíti.

Tričko, ktoré nezapácha? Under Armour!

Každý športovec vie, ako tričko vábne „vonia“ po športovom výkone. Bežné tričko si môže obliecť iba raz a potom musí do práčky. A čo ak nie? Existuje vari iná možnosť?

Pätná ostruha - aká obuv?

Bolí a bolí - tŕň zapichnutý v päte. Trápi až 15% populácie a veľmi si nevyberá - trpia na ňu športovci ale i bežní ľudia. Ako môže pomôcť obuv a čo nosiť?

Si mladý, inteligentný a cool? Skús tričko typu CHARAKTER!

Už ťa nebaví nosíť na hrudi logo adidas, nike, či under armour? Skús byť osobitý, štýlový a jednoducho IN. Objav v sebe silu batmana, avengera, či kapitána americu.

Bežecké oblečenie a radosť z behu - alebo čo si obliecť aby to bolo super.

Chceš si zabehať, zrazu to na teba príde ale pocit z behu je trošku rozpačitý? Prepotené, prilepené tričko, plandajúce kraťasy, ktoré odierajú kožu a oškreté nohy? IDE TO AJ INAK!

Stručný terminologický slovník bežeckého oblečenia a bežeckej obuvi

Zloženie, časti a prvky – ktoré slovo čo znamená pri bežeckom oblečení a obuvi. Chcete si správne vybrať bežecké oblečenie alebo obuv, ale tie názvy v angličtine sú také mätúce? Ako sa to v tom vyznať bez bolenia hlavy?

Pánske boxerky Lee Cooper – vynikajúca kvalita za výnimočnú cenu!

Pánske boxerky Lee Cooper v balení 5pack predstavovať veľmi netreba. Dlhodobá pozícia č.1 v predajnosti i v obľúbenosti na cenovom porovnávači Heureka – hovorí sama za seba.

POZOR: KAŽDÝ NÁKUP JE ZARADENÝ DO SÚŤAŽE O SMARTFÓN V HODNOTE DO 349,- EUR