Technológie tričiek adidas alebo čo je nové vo svete ADIDAS!

Aké najčastejšie technológie sa používajú v tričkách adidas? Prinášame Vám výber tých najfrekventovanejších a poukážeme na ich význam. Je len na Vás, čo je pre Vás prioritou. Netreba zabúdať na to, že čo sa dobre nosí vtom sa človek aj dobre cíti.

Tričko, ktoré nezapácha? Under Armour!

Každý športovec vie, ako tričko vábne „vonia“ po športovom výkone. Bežné tričko si môže obliecť iba raz a potom musí do práčky. A čo ak nie? Existuje vari iná možnosť?

Pätná ostruha - aká obuv?

Bolí a bolí - tŕň zapichnutý v päte. Trápi až 15% populácie a veľmi si nevyberá - trpia na ňu športovci ale i bežní ľudia. Ako môže pomôcť obuv a čo nosiť?

Si mladý, inteligentný a cool? Skús tričko typu CHARAKTER!

Už ťa nebaví nosíť na hrudi logo adidas, nike, či under armour? Skús byť osobitý, štýlový a jednoducho IN. Objav v sebe silu batmana, avengera, či kapitána americu.

Bežecké oblečenie a radosť z behu - alebo čo si obliecť aby to bolo super.

Chceš si zabehať, zrazu to na teba príde ale pocit z behu je trošku rozpačitý? Prepotené, prilepené tričko, plandajúce kraťasy, ktoré odierajú kožu a oškreté nohy? IDE TO AJ INAK!

Stručný terminologický slovník bežeckého oblečenia a bežeckej obuvi

Zloženie, časti a prvky – ktoré slovo čo znamená pri bežeckom oblečení a obuvi. Chcete si správne vybrať bežecké oblečenie alebo obuv, ale tie názvy v angličtine sú také mätúce? Ako sa to v tom vyznať bez bolenia hlavy?

Pánske boxerky Lee Cooper – vynikajúca kvalita za výnimočnú cenu!

Pánske boxerky Lee Cooper v balení 5pack predstavovať veľmi netreba. Dlhodobá pozícia č.1 v predajnosti i v obľúbenosti na cenovom porovnávači Heureka – hovorí sama za seba.

Pracovná a bezpečnostná obuv UVEX

Si mladý, inteligentný a máš rád cool pracovnú obuv? Skús značku UVEX ! Už ťa nebaví nosíť nepohodlnú pracovnú obuv? Skús byť osobitý, štýlový a jednoducho IN. Objav výhody pracovnej obuvi značky UVEX a prebuď v sebe silu.

Kompletná ponuka s reklamným sortimentom textilu spoločnosti Cotton Classics.

S najlepším reklamným sortimentom textilu v Európe sa jednoducho nestratíte. Veľký sklad. Najnižšie ceny. Spoľahlivé a rýchle dodanie. Ponuka s viac ako 83 000 variantmi výrobkov.

Zaujímavosti z histórie značky Adidas

Keď sa povie Adidas, azda každý vie o čo ide. Firma je svetoznámym výrobcom obuvi, módnych doplnkov a oblečenia prakticky každého druhu a radí sa k prosperujúcim módnym značkám s miliardovými ziskami. Čo však predchádzalo tomuto úspechu? A aké je poz

Zaujímavosti z histórie značky Converse

Kto by nepoznal takzvané „Konverzy“. Obuv tejto značky udáva trend už dlhé desaťročia, počas ktorých sa zásadne nezmenilo jediné: „Konverzy“ nenosia žiadne konzervy. To platilo kedysi a platí to dodnes. Oboznámte sa s históriou značky, ktorej produkt

Pracovná obuv, pracovné odevy, ako si poradiť s ich výberom?

Pracovné odevy, prilba, rukavice, pracovná obuv, to všetko sa súhrne označuje skratkou OOPP, teda osobné ochranné pracovné prostriedky. Majú priamy vplyv na bezpečnosť práce a v mnohých prípadoch sú zamestnávatelia povinní poskytnúť tieto prostriedky

Zaujímavosti z histórie značky Vans

História značky Vans je typickým príkladom amerického príbehu, ktorý končí happy-endom. Aj keď pojem „koniec“ v tomto prípade nie je celkom na mieste, pretože dosiahnutý úspech predurčuje značku k tomu, aby žila ďalej. Vans dokazuje, že aj z neduživé

Reebok – príbeh značky, ktorá si na úspech musela počkať

Reebok je značka, ktorá vo svete športovej módy zanechala nezmazateľný odtlačok. Produkty tohto brandu môžete vidieť v telocvičniach, fitnescentrách, na tenisových kurtoch i v basketbalových halách.

Lacoste – po stopách krokodíla

Dnes nie je ničím výnimočným, ak profesionálny športovec vstúpi do zradných vôd biznisu. Niektorí kupujú nehnuteľnosti, iní sa snažia presadiť na burze, ďalší zakladajú módne značky.

4 zaujímavosti z histórie značky Nike

Firma Nike v súčasnosti požíva globálny rešpekt a stala sa jednou z najuznávanejších značiek v módnej brandži. Vybrali sme pre vás štvoricu zaujímavých príbehov z jej histórie, ktoré by mal každý fanúšik tohto brandu poznať.

Poznáte zaujímavosti z histórie populárnej značky PUMA?

Značka Puma patrí k najúspešnejším a najrozpoznateľnejším brandom vo svete módy a športu. Na trhu je už poriadne dlho, viac ako 70 rokov. Poznáte jej históriu a zaujímavosti, ktoré sa s menom firmy neodmysliteľne spájajú?

DOPRAVA ZDARMA nad 49€