Technológie tričiek adidas alebo čo je nové vo svete ADIDAS!

Aké najčastejšie technológie sa používajú v tričkách adidas? Prinášame Vám výber tých najfrekventovanejších a poukážeme na ich význam. Je len na Vás, čo je pre Vás prioritou. Netreba zabúdať na to, že čo sa dobre nosí vtom sa človek aj dobre cíti.

Tričko, ktoré nezapácha? Under Armour!

Každý športovec vie, ako tričko vábne „vonia“ po športovom výkone. Bežné tričko si môže obliecť iba raz a potom musí do práčky. A čo ak nie? Existuje vari iná možnosť?

Pätná ostruha - aká obuv?

Bolí a bolí - tŕň zapichnutý v päte. Trápi až 15% populácie a veľmi si nevyberá - trpia na ňu športovci ale i bežní ľudia. Ako môže pomôcť obuv a čo nosiť?

Si mladý, inteligentný a cool? Skús tričko typu CHARAKTER!

Už ťa nebaví nosíť na hrudi logo adidas, nike, či under armour? Skús byť osobitý, štýlový a jednoducho IN. Objav v sebe silu batmana, avengera, či kapitána americu.

Bežecké oblečenie a radosť z behu - alebo čo si obliecť aby to bolo super.

Chceš si zabehať, zrazu to na teba príde ale pocit z behu je trošku rozpačitý? Prepotené, prilepené tričko, plandajúce kraťasy, ktoré odierajú kožu a oškreté nohy? IDE TO AJ INAK!

Stručný terminologický slovník bežeckého oblečenia a bežeckej obuvi

Zloženie, časti a prvky – ktoré slovo čo znamená pri bežeckom oblečení a obuvi. Chcete si správne vybrať bežecké oblečenie alebo obuv, ale tie názvy v angličtine sú také mätúce? Ako sa to v tom vyznať bez bolenia hlavy?

Veľkostné tabuľky značky Karrimor - Veľkosti Karrimor od výrobcu

Návod ako správne vybrať športové oblečenie a obuv pri značke Karrimor. Značka Karrimor je svetovoetablovanou britskou značkou, ktorá ponúka športové oblečenie a športovú obuv vysokej kvality s výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Veľkostné tabuľky značky Nike - Veľkosti Nike od výrobcu

Značku Nike nie je potrebné špeciálne predstavovať. Uvádzané veľkostné tabuľky sú priamo od výrobcu a teda ich možno považovať za najpresnejšie, aké je vôbec možné prezentovať.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY ADIDAS - Pánske a Dámske - Veľkosti adidas od výrobcu

Prezentované veľkostné tabuľky sú získané priamo zo stránky výrobcu a sú špeciálne upravené pre lepšie porovnávanie Vašej aktuálnej veľkosti s veľkosťami oblečenia a obuvi. Vždy odporúčame zmerať svoje aktuálne miery.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY ADIDAS - Detské oblečenie a obuv - Veľkosti adidas detské od výrobcu

V tomto prehľade ponúkame všetky dostupné informácie pre správny výber detského oblečenia a obuvi značky adidas. U väčších detí (5-15 rokov) ponúkame osobitne veľkosti pre dievčatá a pre chlapcov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Soulcal - Veľkosti Soulcal od výrobcu

Značka SoulCal je celosvetovo známou americkou značkou. Známa je predovšetkým vysokou kvalitou použitých materiálov, kvalitným spracovaním a mimoriane príťažlivým dizajnom.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Firetrap - Veľkosti Firetrap od výrobcu

Značka Firetrap vznikla v roku 1993 vo Veľkej Británii. Nesie v sebe nekompromisnosť a buričský až rebelský štýl v kombinácii s ležérnosťou a originalitou. Je to značka, ktorá hovorí som Londýnčan, som svetobežník a som sám sebou.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY gelert - Veľkosti gelert od výrobcu

Značka Gelert vznikla v roku 1975 v severnom Walese. Je to typická outdoorova značka, ktorá sa prezentuje vysokou kvalitou použitých materiálov a technického prevedenia. Turistika v oblečení a obuvi Gelert je zážitkom pre všetky generácie.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Puma - Veľkosti Puma od výrobcu

Puma je jednou z najznámejších svetových značiek športového oblečenia a obuvi. Už viac ako 65 rokov vyrába kvalitu a dizajn, ktorý je nadčasový. Veľkosti značky Puma, ktoré prezentujeme v nasledujúcom prehľade, pochádzajú priamo od výrobcu.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Everlast - Veľkosti Everlast od výrobcu

Americká značka Everlast začínala ako typická boxerská značka športového oblečenia, obuvi a vybavenia. Neskôr sa stala značkou pre milovníkov bojových športov a to nie len pre športovcov ale i pre fanúšikov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Lonsdale - Veľkosti Lonsdale od výrobcu

Lonsdale je britská značka športového oblečenia s bohatou históriou. Jej výrobky nosili už Muhammad Alli, Mike Tyson, Paul McCartney a mnohí iní športovci, známi herci, či umelci. Lonsdale - to je štýl, dravosť a kvalita.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Golddigga - Veľkosti golddigga priamo od výrobcu

Golddigga ja britská značka orientovaná predovšetkým na dámy. V oblasti dámskej módy sa stala celosvetovo známou. V posledných rokoch však začala vyrábať aj pánske oblečenie a obuv. Golddiga je trendová a výrazne ovplyvnená módou celebrít.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Under armour - Veľkosti under od výrobcu

Značku Under Armour už v súčasnosti nie je potrebné predstavovať ani na Slovensku. Patrí medzi najvýznamnejšie svetové značky športového oblečenia. Prezentuje sa mimoriadnou kvalitou a výnimočnými odevnými technológiami.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY DIESEL - Veľkosti diesel od výrobcu

Diesel je talianska značka, ktorá prezentuje športové oblečenie vysokej kvality, elegatného ale športového ducha. Svetovú značku z nej urobili najmä jej mimoriadne kolekcie džínsov, voľnočasového oblečenia a doplnkov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Slazenger - Veľkosti slazenger priamo od výrobcu

Anglická značka Slazenger bola založená v roku 1881 - patrí preto medzi najstaršie športové značky sveta. Prioritne sa venovala športovému vybaveniu určenému pre kriket, golf a tenis. Dnes je orientovaná najmä na tvorbu športovej módy.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY NO fear - Veľkosti no fear od výrobcu

No Fear je americká lifestylová značka založený v roku 1971. V súčasnosti je značka obľúbená medzi nezávislými ľuďmi, ktorí prezentujú svoju originalitu a výnimočnosť. NO FEAR – ŽIADNY STRACH – je prezentáciou životného postoja a životného štýlu.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Reebok - Veľkosti reebok priamo od výrobcu

Reebok ja americká značka športového oblečenia a obuvi s pôvodom vo Veľkej Británii, kde vznikla už v r. 1895. Zameriava sa najmä na fitness oblečenie a obuv, ale svetovo prerazila aj v oblasti hokejového vybavenia a podpory vybraných športov.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY New Balance - Veľkosti New Balance priamo od výrobcu

Americká značka New Balance je na trhu už viac ako 110 rokov. Jej moto: „Zrodený pre pohyb“ plne charakterizuje jej hlavné zameranie. Sú orientovaní najmä na vývin a výrobu športovej a predovšetkým bežeckej obuvi.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY Converse - Veľkosti Converse priamo od výrobcu

Converse je americká značka, ktorej pôvod siaha až do r. 1908. Najznámejšia je v súčasnosti výrobou voľnočasovoých ležerných tenisiek a športového oblečenia pre mladých nezávislých ľudí. V obuvi, či v oblečení značky Converse – Ste hviezdou navždy.

Pánske boxerky Lee Cooper – vynikajúca kvalita za výnimočnú cenu!

Pánske boxerky Lee Cooper v balení 5pack predstavovať veľmi netreba. Dlhodobá pozícia č.1 v predajnosti i v obľúbenosti na cenovom porovnávači Heureka – hovorí sama za seba.

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY ZNAČKY SOVIET - Veľkosti SOVIET priamo od výrobcu

Značka Soviet vznikla v roku 1990 v Taliansku a pomerne rýchlo sa vypracovala na jednu z naznámejších svetových módnych značiek. Typické logo s päťcípou červenou hviezdou naznačuje zrod značky v súvislosti s rozpadom Sovietskeho zväzu.

Pracovná a bezpečnostná obuv UVEX

Si mladý, inteligentný a máš rád cool pracovnú obuv? Skús značku UVEX ! Už ťa nebaví nosíť nepohodlnú pracovnú obuv? Skús byť osobitý, štýlový a jednoducho IN. Objav výhody pracovnej obuvi značky UVEX a prebuď v sebe silu.

James & Nicholson

Veľkostné tabuľky James & Nicholson

Veľkostná tabuľka pánskej bundy

Pánska bunda PROMODORO a jej veľkostná tabuľka

Kompletná ponuka s reklamným sortimentom textilu spoločnosti Cotton Classics.

S najlepším reklamným sortimentom textilu v Európe sa jednoducho nestratíte. Veľký sklad. Najnižšie ceny. Spoľahlivé a rýchle dodanie. Ponuka s viac ako 83 000 variantmi výrobkov.

Zaujímavosti z histórie značky Adidas

Keď sa povie Adidas, azda každý vie o čo ide. Firma je svetoznámym výrobcom obuvi, módnych doplnkov a oblečenia prakticky každého druhu a radí sa k prosperujúcim módnym značkám s miliardovými ziskami. Čo však predchádzalo tomuto úspechu? A aké je poz

Zaujímavosti z histórie značky Converse

Kto by nepoznal takzvané „Konverzy“. Obuv tejto značky udáva trend už dlhé desaťročia, počas ktorých sa zásadne nezmenilo jediné: „Konverzy“ nenosia žiadne konzervy. To platilo kedysi a platí to dodnes. Oboznámte sa s históriou značky, ktorej produkt

Pracovná obuv, pracovné odevy, ako si poradiť s ich výberom?

Pracovné odevy, prilba, rukavice, pracovná obuv, to všetko sa súhrne označuje skratkou OOPP, teda osobné ochranné pracovné prostriedky. Majú priamy vplyv na bezpečnosť práce a v mnohých prípadoch sú zamestnávatelia povinní poskytnúť tieto prostriedky

Zaujímavosti z histórie značky Vans

História značky Vans je typickým príkladom amerického príbehu, ktorý končí happy-endom. Aj keď pojem „koniec“ v tomto prípade nie je celkom na mieste, pretože dosiahnutý úspech predurčuje značku k tomu, aby žila ďalej. Vans dokazuje, že aj z neduživé

Reebok – príbeh značky, ktorá si na úspech musela počkať

Reebok je značka, ktorá vo svete športovej módy zanechala nezmazateľný odtlačok. Produkty tohto brandu môžete vidieť v telocvičniach, fitnescentrách, na tenisových kurtoch i v basketbalových halách.

Lacoste – po stopách krokodíla

Dnes nie je ničím výnimočným, ak profesionálny športovec vstúpi do zradných vôd biznisu. Niektorí kupujú nehnuteľnosti, iní sa snažia presadiť na burze, ďalší zakladajú módne značky.

4 zaujímavosti z histórie značky Nike

Firma Nike v súčasnosti požíva globálny rešpekt a stala sa jednou z najuznávanejších značiek v módnej brandži. Vybrali sme pre vás štvoricu zaujímavých príbehov z jej histórie, ktoré by mal každý fanúšik tohto brandu poznať.

Poznáte zaujímavosti z histórie populárnej značky PUMA?

Značka Puma patrí k najúspešnejším a najrozpoznateľnejším brandom vo svete módy a športu. Na trhu je už poriadne dlho, viac ako 70 rokov. Poznáte jej históriu a zaujímavosti, ktoré sa s menom firmy neodmysliteľne spájajú?

DOPRAVA ZDARMA nad 49€